Lokallag

april 4, 2014

Miljøpartiet De Grønne har 10 lokallag i Hedmark. Vil du bidra til å starte et lokallag der du bor, ta kontakt med fylkesstyret på hedmark@mdg.no eller partiet nasjonalt.

Ønsker du å engasjere deg i et eksisterende lokallag anbefaler vi deg å kontakte lederen i lokallaget direkte.

Under finner du kontaktinfo til fylkeslaget og lokallagene i Hedmark (listen er ikke komplett og vil bli oppdatert fortløpende med kontaktinfo til resterende lokallag)

Lag Epost Kommune(r) Talspersoner/Leder Telefon
HEDMARK hedmark@mdg.no  ALLE Stig Braathen 45004955
Tynset tynset@mdg.no Tynset Sindre Sørhus 99799708
Kongsvinger glamdal@mdg.no Kongsvinger / Eidskog Stig Braathen 45004955
Sør-Odal sor-odal@mdg.no Sør-Odal/Nord-Odal Hanna Gjermundrød  93656209
Hamar hamar@mdg.no Hamar Bård Sødal Grasbekk 45242148
Ringsaker ringsaker@mdg.no Ringsaker Håvard Hageberg 48012877
Stange stange@mdg.no Stange Gunnar Kjeverud 94434582
Løten loten@mdg.no Løten Jon Lurås 91606962
Elverum / Solør elverum@mdg.no Elverum / Solør Gjermund Gjestvang 95903686
Åmot / Stor-Elvdal amot.stor-elvdal@mdg.no Åmot / Stor-Elvdal Jenny Marie Guldbrandsen 98460618
Trysil trysil@mdg.no Trysil David Haakensen 93447832

Oversikt over alle landets lokallag finner du på: mdg.no/om-oss/lokallag